Miniatontiellä sijaitseva kolmen makuuhuoneen koti tarjoaa harvinaisen yhdistelmän rauhallista meren läheisyyttä ja kaupungin palveluja. Taloyhtiön oma hiekkaranta Itämeressä mahdollistaa kesäiset uinnit, oman venepaikan ja veneilyhetket aivan kotiovelta.
Tämä juuri täysin uusittu koti edustaa ajatonta eleganssia kalanruotoparketeillaan ja korkeilla valovirroin täyttyvillä tiloillaan. Olohuoneen vaikuttava korkea vinokatto ja suuret ikkunat luovat ainutlaatuisen tunnelman, jota täydentää varaava takka lämpimien iltojen viettoon. Terassilta ja parvekkeelta avautuvat merinäkymät tekevät jokaisesta hetkestä erityisen.
Keittiössä Noblessa-kalusteet ja komposiittitasot yhdistyvät käytännöllisyyteen integroitujen laitteiden kanssa. Kolme makuuhuonetta tarjoavat mukavan tilan perheelle, kun taas valoisa walk-in-closet ja kaksi kylpyhuonetta tuovat arkeen sujuvuutta. Oma sauna pesu- ja kuivaustiloineen tekee kodista täydellisen rentoutumisen paikan.
Kauniisti kunnostettu piha tarjoaa yksityisyyttä ja tilaa ulkona oleskeluun. Taloyhtiön piha-alueisiin kuuluvat leikkipaikka ja oleskelualueet, mikä tekee ympäristöstä viihtyisän kaikenikäisille asukkaille.
Tervetuloa tutustumaan tähän ainutlaatuiseen kotiin, jossa arki ja loma kohtaavat. Varaa esittelyaika jo tänään!
Ilmalämpöpumppu, takka, sähköpatterit, lattialämmitys oh, takkah., eteinen ja märkätilat.
Kulutuksen mukaan
Koneellinen poisto, koneellinen tulo
Antenni-TV
Asunnon tilat ja materiaalit
Pääasiallinen rakennusmateriaali: Betoni
Keraaminen liesi, liesituuletin integroitu lieteen (suodatin), Festivon kylmäjärjestelmä, erillinen kalusteuuni, kalustemikroaaltouuni, integroitu astianpeskukone, viinikaappi integroitu oh:n puolelle seinään, ikkunapenkki, Noblessa keittiö moottorisoituine osineen ja integroituine valoineen, komposiittikivitasot, lattia kalanruotoparketti, välitila kalanruotoparketti, seinät ja katto maalattu.
Erittäin korkea vinokatto, suuren ikkunat, isoimmassa kauko-ohjattu valosuodinrullaverho, kiinteät valaisimet, lattia kalanruotoparketti, seinät ja katto maalattu.
Varusteet: takka